Yasal Uyarı

Sitedeki yazılar ve yorumlar görüşlerimizi yansıtmakta, kişi ya da kurumların uygulama kararlarını etkilemeyi ya da yönlendirmeyi amaçlamamaktadır. Site, yatırım danışmanlığı niteliği ve amacı taşımamaktadır. Uygulama konularında bilirkişi statüsü taşımamaktadır. Bu sitedeki yazı ve yorumları dikkate alarak herhangi bir konuda uygulamaya geçenler tamamen kendi kararlarını almış sayılırlar.

Bu SİTEDE yer alan açıklamalar, yazarının konu hakkındaki kişisel görüşünü yansıtmaktadır. Yazılardaki bilgi ve açıklamalardan dolayı sorumluluk iddiasında bulunulamaz.

Bu Sitede yer alan bilgiler, sadece ilgili konularda fikir verme ve bilgi paylaşmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler çoğu zaman ilgili kaynaklardan ve benzer sitelerden olduğu gibi alındığından yada oralara atıfta bulunulduğundan bu bilgilerin doğruluk / tamlık / güncelliğinden Lemnos Emlak ve Yazarları sorumlu tutulamaz.

Kanunların,yönetmeliklerin, tebliğlerin ve uygulamanın değişebilir oluşu ve de elektronik haberleşmenin özünde var olan riskler sebebi ile bu sitede yer alan bilgilerde her zaman gecikmeler, eksiklikler ve hatalar olabilir. Verilen bilgilerin kullanımı / uygulaması uzmanlık gerektirdiğinden; Site, tavsiye, yönlendirme, etkide bırakmaktan sorumlu tutulamaz.

Bu Site üzerinden, üçüncü kişiler tarafından hazırlanan sitelere bağlantılar / linkler kurulabilir. Lemnos Emlak ve Yazarları, bu Site üzerinden bağlanan diğer sitelerde yer alan bilgilerin doğruluğundan ve diğer yönlerinden sorumlu değildir. Kullanımından doğacak her türlü sorumluluk kullanıcıya aittir.

Lemnos Emlak ve Yazarları , Sitede yer alan bilgiler uyarınca alınan herhangi bir karar veya yapılan herhangi bir fiilden ve muhtemel zararlar hakkında bilgi verilmiş olsa dahi, bu sebepten dolayı oluşacak veya bu sebebe mahsus zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Sonuç : Herhangi bir işlem ve uygulamaya geçmeden önce ve karar almadan önce konu hakkında UZMAN kişilere danışmanız gerekmektedir.

Gayrimenkul Konularında merak ettiklerinizi sorabilir, üye olabilir ve yorum yapabilirsiniz.

Ersoy Toptaş / Lemnos Emlak / 0(530)0163196