Yeni Foça Taksi Durağı

Fevzi çakmak mahallesinde bulunan Yeni Foça Taksi Durağı, Otobüs terminalinin içinde olup günün her saatinde hizmet vermektedir. Merkez taksi durağı olarak da bilinmektedir. Yeni foça’da ikamet edenler ve tatil için ziyaret edenler genellikle bu taksi durağını kullanırlar.

Çarşamba günlerinin “Semt Pazarı” olması sebebi ile insanlar alışverişlerini yaptıktan sonra aldıkları pazar malzemelerini kolaylıkla evlerine götürmek için taksi çağırırlar.

Yeni foça ve Foça arası yaklaşık 15-20 dakika sürdüğünden bazı zamanlar foça’ya gitmek için taksi tercih edebilirsiniz.

Tatil için gelen kişiler, izmir havaalanı veya daha yakın mesafelere taksi ile gitmeyi tercih etmektedirler.

Ev satın almayı planlayan veya tatil için bu yöreyi tercih eden kişiler. Arabaları yok ise yeni foça taksi durağı ‘nı arayıp kolaylıkla ulaşım hizmeti alabilirler.

Yeni foça Pehlivanoğlu market’ in arkasında 150-200 metre civarında mesafe bulunmaktadır. Yeri bulmanız çok kolaydır. Telefon(0232) 814 69 76

"Lemnos Emlak" Eğitimli ve Deneyimli , Bankacı ve Sigortacılar tarafından kurulmuştur. Sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek , yıllardır almış olduğu kurum kültürünü Emlak sektöründe de uygulamaktadır. Emlakçının kişisel taahhütlerinin yerine "kamuoyunda tanınan,Güvenilir,Eğitimli ve bilinen olma" gibi özellikleri taşıma arzusu içinde hareket etmektedir. Bizi Arayın : 05300163196 - 02328145041