Yeni Foça Pehlivanoğlu Market

Foça ve Yeni Foça Bölgesinde Yeni Foça Pehlivanoğlu market bulunmaktadır. konut sahibi olmak isteyenlerin en başında sorduğu sorular arasında. “Satın alacağım bölgede market varmı ?” sorusudur.

Konumuz yeni foça olduğundan biz bölgede faaliyet gösteren marketlerden bahsedeceğiz. “Yeni Foça Pehlivanoğlu” Market 2 tane bulunmaktadır. Bir tanesi Garaj ve ışıklar civarında olup merkezde ve marketin önüne rahatlıkla arabanızı park edip alışverişinizi yapabileceğiniz geniş bir alan bulunmaktadır. Her çeşit taze ve günlük ürünün bulunduğu “Yeni Foça Pehlivanoğlu” Marketlerine içeri girdiğiniz anda güler yüzlü personeli size yardımcı olmaktadır.

Diğer bir “Yeni Foça Pehlivanoğlu” Marketi halı saha tarafında olup fevzi çakmak mahallesinde ikamet eden yazlık sahipleri ile yaz kış oturan yeni foçalılara hizmet vermektedir.

Sonuç olarak, Yeni foça bölgesinde hayalinizdeki evi satın aldığınızda çevrede market ve benzeri alışveriş yapabileceğimiz yerler varmı şeklinde düşünmenize gerek kalmamaktadır.

Bunun yanı sıra, çevrede faaliyet gösteren  A101carrefoursa, Migros gibi market zincirlerinin şubeleri bulunmaktadır.

Yani foça veya yeni foça bölgesinde bir ev sahibi olmak istediğiniz. Acaba burada market, eczane, güvenlik gücü, poliklinik vs. gibi sosyal olanaklar var mı? diye düşünmenize gerek yok.

Diğer yazılarımızda bölgede faaliyet gösteren kurum ve kuruluşları anlatacağız.

Yeni foça bölgesini merak edenler yazılarımızı takip ederek bölgedeki sosyal olanaklar hakkında bilgi sahibi olabilirler.

"Lemnos Emlak" Eğitimli ve Deneyimli , Bankacı ve Sigortacılar tarafından kurulmuştur. Sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek , yıllardır almış olduğu kurum kültürünü Emlak sektöründe de uygulamaktadır. Emlakçının kişisel taahhütlerinin yerine "kamuoyunda tanınan,Güvenilir,Eğitimli ve bilinen olma" gibi özellikleri taşıma arzusu içinde hareket etmektedir. Bizi Arayın : 05300163196 - 02328145041