Lİfecell Nedir?

Lifecell, müşterilerinin iletişim ve eğlence ihtiyaçlarını karşılayarak, interneti müşterileri için daha ulaşılabilir, daha kolay ve daha faydalı kılan, böylelikle müşterilerine daha fazla yaratmak, daha fazla paylaşmak, daha fazla ilham vermek ve daha fazla gelişmek için imkan sunan yeni nesil dijital operatör markasıdır.

Lifecell, Türkiye’de ve global pazarda; %100 dijital hizmet veren, müşterilerine gelişen teknolojiler, dijital servisler ve yenilikçi çözümlerle daha fazlasını sunan ve «akıllı sınırsız internet» deneyimi sağlayan yeni nesil operatör olmayı hedefler.

Lifecell’de benim için ne var?

Lifecell’de size yetecek kadar dakika ve her şey için bol bol internet var. Üstelik uygulamalarla her an her yerde doya doya eğlence de var. TV+ ile dilediğiniz kadar dizi ve film keyfi, Fizy ile müzik ve video klipler, Dergilik ile binlerce dergi ve gazete Lifecell ile her an sizinle.

En iyi Lifecell deneyimini nasıl yaşarım?

Lifecell tüm ihtiyaçlarınız için internet üzerinden hizmet verir. LTE şebekesi hız ve geniş alanlarda aynı sonucu vermesi açısından çok daha kaliteli görüşme gerçekleştirilmesini sağlar.

Wi-fi şebekesinde küçük bir alandaki mobil olma durumu dahi sinyal seviyesindeki kaliteyi değiştireceği için LTE şebekesinin olduğu ortamlarda Wi-fi kullanmamanızı öneririz.

Aramalarımı BiP’ten BiP’e veya BiP’ten her yöne dakikalarımı kullanarak nasıl yapabilirim?

Öncelikle telefonunuzda BiP yüklü olduğundan emin olun. BiP’ten başlattığınız tüm aramalar internet şebekesi üzeinde başlar ve aradığınız kişinin BiP kullanıcısı olup olmadığına bağlı olarak internet şebekesi veya ses şebekesi üzerinde devam eder.

BiP’ten her yöne aramalarınız bittiğinde, BiP’ten her yöne dakikalarınız bittiğine dair uyarı alırsınız. BiP’ten BiP’e ise sınırsız konuşmaya devam edebilirsiniz.

Lifecell paketimi nasıl değiştirebilirim?

Geçmek istediğiniz diğer pakete geçiş talebinde bulunarak (ilgili paketin katılım kodunu 2200’a SMS atarak, 532 Müşteri Hizmetleri üzerinden veya size en yakın mağazamızdan paket değişikliği talebinde bulunarak) paketinizi değiştirebilirsiniz.

Müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabilirim? Dijital / Online hizmet nasıl alabilirim?

Lifecell Müşteri Hizmetleri’ne 532’yi tuşlayarak ulaşabilir veya BiP’teki Müşteri Hizmetleri kanalından mesajlaşarak yardım alabilirsiniz.