Foça Taksi Durağı

Atatürk mahallesi Değirmenlik Caddesinde bulunan Eski Foça Taksi Durağı şehrin merkezindedir. Eski otobüs garajının arkasında faaliyet göstermektedir. Foça AK Bank Şubesinin karşısında bulunan Foça Taksi Durağı günün her saatinde müşterilerine hizmet sunmaktadır. 

Foça semt pazarı salı günleridir. Kalabalık olan günlerde vatandaşlar şahsi arabaları ile pazar yeri civarına park ettiğinden trafik yoğun olmaktadır. Bu sebeple çoğu kişi kendi arabasını alıp trafik yoğunluğuna yakalanmamak için Foça Taksi Durağından bir araç çağırmaktadır.

Talep edildiği takdirde, foça dışına gidilecek yerlere de hizmet vermektedirler. Örneğin çoğu tatile gelen kişiler izmir Hava alanına gitmesi gerektiği durumlarda Foça Taksi Durağından bir araç ile izmir ‘e gitmektedirler.

Foça Taksi Durağı Haritası

Aşağıdaki haritada Foça Taksi Durağının Haritasını Görebilir ve Kolayca yerini bulabilirsiniz.

Telefon: 0 (232) 812 13 10 – 0 (232) 812 58 59

"Lemnos Emlak" Eğitimli ve Deneyimli , Bankacı ve Sigortacılar tarafından kurulmuştur. Sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek , yıllardır almış olduğu kurum kültürünü Emlak sektöründe de uygulamaktadır. Emlakçının kişisel taahhütlerinin yerine "kamuoyunda tanınan,Güvenilir,Eğitimli ve bilinen olma" gibi özellikleri taşıma arzusu içinde hareket etmektedir. Bizi Arayın : 05300163196 - 02328145041