Yapı Kredi Self Servis World Nedir?

Self Servis World, kendi kampanyalarınızı düzenlemenize olanak sağlayan ve Türkiye’de bir ilk olan kampanya yönetimi platformudur.

Düzenlediğiniz kampanyaları, Yapı Kredi’nin kampanya yönetimi tecrübesi ve bilgi birikimiyle size özel belirlenen Yapı Kredi kredi kartı müşterilerine, SMS ve e-posta ile duyurabilirsiniz. Üstelik kampanya detaylarınız worldcard.com.tr’de size özel tasarlanan sayfada duyurulur, işyerlerinizin adresine ve harita üzerinde konumlarına yer verilir.

Self Servis World ile Neler Yapılır?

Self Servis World ile işyerleriniz için kendi belirleyeceğiniz kritlerlerde Yapı Kredi kredi kartlarına özel puan veya indirim ödüllü kampanyalar düzenleyebilirsiniz.

Kampanya hedef kitlenizi seçerek, hedef kitlenize özel “Aktif Müşteri Kampanyası”, “Potansiyel Müşteri Kampanyası”, “Eski Müşteri Geri Kazanım” veya “Genel Kampanya” oluşturabilirsiniz.

Kampanya hedef kitlenizi, seçtiğiniz kampanya tipi dışında belirlediğiniz cinsiyet, yaş vb. seçimlerinizle özelleştirebilirsiniz. Üstelik “Akıllı Kitle Seçimi ” uygulaması milyonlarca Yapı Kredi kredi kartı müşterisi arasından kampanyanıza en uygun müşteri kitlenizi seçebilirsiniz.

Yeni müşteri adedinizi artırabileceğiniz gibi, eski müşterilerinizi geri kazanarak veya mevcut müşterilerinizin bağlılığını artırarak da cironuzda ve gelirinizde artış sağlayabilirsiniz.

Self Servis World Nasıl Kullanılır?

Self Servis World üyeliğinizi gerçekleştirebilmek için öncelikle Yapı Kredi World Üye İşyeri olmanız gerekir.

Eğer mevcutta World Üye İşyeri’yseniz, Self Servis World’e Kurumsal İnternet Şubesi’ndeki “Üye İşyeri” menüsünden erişebilirsiniz.

Self Servis World üyeliğinizi başlatmak için üyelik sözleşmenizi, müşteri statünüze göre Kurumsal İnternet Şubesi’nden online olarak veya Yapı Kredi şubelerimize gelerek imzalayabilirsiniz.

Üyeliğinizin tanımlanmasıyla birlikte, Self Servis World platformuna giriş yaparak “Yeni Kampanya Oluşturma” sekmesinden kampanyalarınızı düzenlemeye başlayabilirsiniz.

Eğer Yapı Kredi World Üye İşyeri değilseniz, size en yakın Yapı Kredi şubemize uğrayabilir ve üye işyeri olmak için başvuruda bulunabilirsiniz.

Self Servis World Sıkça Sorulan Sorular

Self Servis World üzerinden kaç gün süreli kampanyalar çıkabilirim?

Self Servis World kampanyaları en fazla 30 gün süreli olabilir.

Self Servis World kampanyaları, seçilen müşterilere ne zaman duyurulur?

Kampanyalar, kampanya başlangıç tarihinde seçilen iletişim kanalları (SMS/e-posta) ile hedef kitleye duyurulur.

Self Servis World kampanyalarında en fazla ne kadar ödül verebilirim?

Self Servis World Kampanyalarında bir müşteriye en fazla 50 TL ödül verilebilir. Kampanyalardan her müşteri 1 kere yararlanabilir.

Self Servis World Uygulaması ile ilgili her türlü soru ve sorununuz için Yapı Kredi Kurumsal Telefon Bankacılığı 444 0 448’i 7/24 arayabilirsiniz. Self Servis World için 444 0 448’i aradığınızda 1 ve 3’ü tuşlamanız yeterli.