Yeni Foça Elektrikçi, Elektrik İşleri konusunda işinin ustası kişiler ile tanıştırabiliriz. . .


Elektrik arıza , aydınlatma çözümleri , AG pano ve elektrik tesisat kurulumları, bakım onarım ve pano modernizasyonları , kompanzasyon ve kumanda panoları , zayıf akım , data , ADSL ve fiber internet arıza onarımları , görüntülü – sesli interkom sistemleri kurulumu ve onarımları


Elektrik tesisat no nasıl öğrenebilirim? Elektrik faturası, mesken ve işyeri gibi bağımsız bölüm abonelerinin kullandıkları elektriğe karşılık olarak kesiliyor. Elektrik faturası, elektrik sayacından okunuyor.
Elektrik faturası kapsamında ne kadar borç olduğu ve ödemenin en son hangi güne kadar yapılması gerektiği yer alıyor. Ancak, elektrik faturanızı kaybettiyseniz veya eski dönemden borcunuz da bulunuyor ve siz toplam elektrik borcunuzu bilmiyorsanız abonelik numaranız ile öğrenebilirsiniz. Peki, elektrik faturanızın gelmediğini farz edelim.


Elektrik faturasının gelmemesinin nedeni; Sayaç arızası, Sayaca ulaşılamaması durumu, Endeksör tarafından yapılmış okuma hatası, Okuma döneminizin henüz gelmemiş olması gibi sebeplerden kaynaklanmış olabiliyor.